jak-dbac-o-ogrodzenie

O mnie

W pracy z wizjami Młodych Par wykorzystuję między innymi doświadczenie zdobywane w branży eventowej przez ponad 10 lat. Mam na imię Aleksandra i jestem założycielem marki JB Weddings.

W branży cieszę się opinią osoby sympatycznej i rzetelnej ponieważ za cel stawiam sobie zawsze wcielenie w życie wizji Pary Młodej, a nie swoich pomysłów. By było to możliwe, każdą uroczystość traktuje indywidulanie. Oprócz talentu organizacyjnego mam też wyższe wykształcenie jako ekonomista i logistyk. Moim hobby (i pasją) jest strzelectwo, a przeznaczeniem organizacja spotkań o charakterze specjalnym – od dziecka wiedziałam, że chcę zajmować się organizacją uroczystości, gal, eventów okolicznościowych oraz ślubów i wesel. W realizacji tego życiowego zamierzenia pomagają mi cenione przez Klientów naszej marki cechy charakteru, takie jak dbałość o detale, empatia, otwartość na eksperymenty, umiejętność dzielenia się branżową wiedzą oraz dbanie o to, by zawsze mieć plan awaryjny. Najważniejszą według mnie zdolnością potrzebną do realizowania misji wedding plannera jest umiejętność zadania sobie pytania „co będzie, jeśli to nie wypali”

Jestem wszechstronnie przygotowana do swojej misji, pracuję na wszystkich możliwych zakresach – od zajmowania się pojedynczymi aspektami dnia ślubu, po organizację całych kilkudniowych wyjazdów połączonych z uroczystościami ślubnymi i zabawą weselną. Zawsze realizuję wizję Pary Młodej i działam zgodnie z Jej oczekiwaniami w każdym szczególe - w przypadku JB Weddings indywidualne podejście do każdej wizji jest gwarancją marki, a nie sloganem reklamowym. Dodatkowym atutem jest regularny udział JB Weddings w targach ślubnych na terenie całej Europy – pozostajemy na bieżąco z nowinkami w branży, by spotkanie dla was zorganizuję było ekscytujące i na poziomie.

 

 

Aleksandra Kuczer